وردپرس

سیستم مدیریت محتوای ووردپرس دراستودیوی توسعه نرم افزار هدف
  • حسین حاجی مالی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین سیستم‌های مدیریت محتوا در دنیای وب است که تمرکز بسیار زیادی بر روی عملکرد، امنیت و سهولت استفاده کاربران دارد. وردپرس تلاش کرده است نا مدیریت یک وبسایت با کمترین تنظیمات به نتیجه برسد و خروجی مورد پسند را داشته باشد، بنابراین شما می‌توانید تمرکز خود را بر روی تولید محتوا گذاشته و باقی موارد فنی را به وردپرس بسپارید.

ورد پرس در سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرد و بر پایه PHP و MySql ساخته شده است و تحت لیسانس GPLv2 می‌باشد. وردپرس ۳۱٪ از وبسایت‌های سراسر وب را تشکیل می‌دهد.

وردپرس یک نرم افزار متن باز است که یک جامعه بزرگ آن را پشتیبانی و حمایت می‌کنند، از این رو انجمن وردپرس بسیار گسترده و پر جمعیت است، تیم وردپرس انگیزه و اشتیاق فراوانی برای بهبود روزافزون این سیستم و کمک به کاربران سراسر دنیا برای استفاده از آن دارند.

کار با ورد پرس بسیار ساده و نصب و راه اندازی آن بسیار آسان و سریع می‌باشد، همچنین مستندات بسیار زیادی در مورد نصب، راه اندازی، خطایابی و توسعه آن در اینترنت وجود دارد، تا جایی که بدون شک جواب تمامی سوالات شما قبلا داده شده است.

شما میتوانید همین حالا با مراجعه به وبسایت wordpress.org نسخه انگلیسی و وبسایت wp-persian.com نسخه فارسی آن را دانلود کرده و شروع نمایید.

نظر شما چیست؟
فرم شما با خطا مواجه شده است:
    با تشکر. نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهدشد.